Kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o jarních prázdninách kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem Být sama sebou.
Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 22.2. - 26.2. 2021.

Za pomocí testů, her, přátelského setkání v příjemné atmosféře, si každá účastnice může zjistit, v čem je dobrá, za co se může pochválit a co naopak by bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.
Zaměřujeme se na témata, která bývají někdy v komunikaci s rodiči náročná, jako je téma sexuality. Nechybí však ani témata zaměřená na rozvoj osobnosti, sebeúcty, ale odlehčující a nadšeně očekávané téma módy a kosmetiky.
Bližší informace včetně přihlášky jsou na : https://www.cenap.cz/byt-sama-sebou-1.

Mimo tohoto týdenního kurzu nabízíme i jednorázové setkání "Jsem jedinečná" https://www.cenap.cz/jsem-jedinecna - i ve formě on-line

Naším přáním a motivací kurzu také je, aby dívky získaly podněty, které jim pomohou např. v komunikaci s rodiči a vrstevníky, právě ve složitém období dospívání. Etické hodnoty jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve.
Pokud nebude možnost osobních setkání, budou kurzy probíhat on-line, ve stejném čase.
Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

Cenap - Centrum naděje a pomoci.